Reference

Napsat novou

Podělte se o Váš názor na moje služby. Referenci můžete vložit ideálně na Facebook nebo Google kliknutím na následující tlačítka. Pokud nemáte Facebook ani účet Google, můžete vložit referenci přímo na tento web. Budu Vám moc vděčná.

Spokojení klienti

Vložit referenci

8 reakcí na „Reference“

Ze zdravotních důvodů, jezdím za paní Lindou z Regensburgu(D). Na 100% se mi to vyplatí.
– Všechny mé otázky, mi byly ze zdravotnické stránky perfektně a profesionálně zodpovězeny.
– Terapie velice účinná a efektivní.
DOPORUČUJI !

S Pani fyzioterapeutkou Lindou som sa stretla v kúpeloch Jáchymov a neskôr som ju navštevovala v jej súkromnej ordinácii. Hneď pri našom prvom stretnutí ma naučila správne dýchať, pozerala sa na moje telo ako na jeden celok, neriešila len môj aktuálny problém s ktorým som sa v kúpeloch liečila. Vyriešila moje dlhodobé problémy bolestivých kĺbov a chrbtice, naučila ma ako správne kompenzovať dlhodobé jednostrannné sedavé zamestnanie a hlavne svojim prístupom mi ukázala cestu, že dnešná fyzioterapia nieje o masážach ako si mnohý myslia, ale v správnych rukách terapeuta sa dokážu diať hotové zázraky. Za to jej zo srdca ďakujem. Už teraz sa teším na ďalšie stretnutie.

Jezdím do lázní už mnoho let, proto mám vyzkoušeno mnoho rehabilitačních pracovníků. Když jsem se dostal do péče Lindy, poznal jsem zlepšení a úlevu. Lindy rehabilitační techniky jsou vedeny vždy s přesností na cílený problém. Dovede vstřícně a profesionálně poradit vždy s dobrým výsledkem. Každému přeji její ruce a cviky. Josef Filip, Velké Meziříčí.

Velice děkuji za hodnocení. S přáním pevného zdraví Linda Řezáčová 🙂

Linda mi pomohla s bolestí mezi lopatkami. Po několika terapiích jsem se cítil o mnoho lépe. Nyní stále cvičím doporučené cviky a zatím kompletně bez bolesti a diskomfortu. Ať už potřebujete pracovat na dlouhodobých problémech nebo rychle ulevit od bolesti, velmi doporučuji Lindu a její postupy.

Děkuji za hodnocení a ať se bolest už nevrátí. A se cvičením…jen tak dál! 😉

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *